+420 601 333 888
czech arrow
Ojetý elektromobil  <br>  EnergyCars.cz

Ojetý elektromobil
EnergyCars.cz

scroll
Ojetý elektromobil | EnergyCars.cz

Ojetý elektromobil ušetří vaše peníze

Ojetý elektromobil představuje samozřejmě nižší pořizovací cenu oproti vozu novému. Navíc, s nižšími náklady na provoz, včetně elektřiny místo benzínu nebo nafty, a s menšími náklady na údržbu, může být vlastnictví ojetého elektromobilu cenově dostupnější variantou zejména v dlouhodobém horizontu.

V nabídce EnergyCars najdete kromě vybraných modelů také možnost individuálního dovozu vozidel. Elektromobily jsou častou volbou rodin s dětmi jako auta do města, na nákupy i jako auto na kratší výlety. Blýsknete se jím ale i coby firemním autem, kterým přijedete na meeting se svými kolegy a investory. Ojetý elektromobil navíc pořídíte už i za cenu automobilu se spalovacím motorem.

Jak správně vybrat ojetý elektromobil?

Odpovědnost za kvalitu ojetých elektromobilů, které nabízíme, je plně na nás. Přesto jsme pro vás připravili seznam důležitých bodů, o kterých byste měli mít jako budoucí majitelé elektrovozu povědomí.

  • Stav baterie a dojezdová vzdálenost - jak dlouho baterie elektromobilu vydrží a jaký má dojezd? Ujis-těte se, že dojezd vyhovuje vašim potřebám.
  • Historie údržby a servisu - zajímejte se o to, jestli bylo vozidlo pravidelně servisováno.
  • Stav interiéru a exteriéru - prohlédněte si interiér a exteriér vozidla. Zkontrolujte, zda není poškozený a zda všechny součásti fungují správně.
  • Záruka a certifikace – zajímavější je samozřejmě ten z ojetých elektromobilů, který má ještě záruku nebo je certifikován výrobcem jako prověřený ojetý vůz. Váháte, který model vybrat?

Možná zkuste nejdřív pronájem ojetého elektromobilu, než se rozhodnete pro koupi konkrétního vozu. Jakmile budete mít jasno, vše už půjde samo a rychle. Kromě kvalitního ojetého elektromobilu vám nabízíme také pojištění a prodej nabíjecích stanic - wallboxů.

Sledujte nás na Facebooku