+420 601 333 888
czech arrow
Zánovní elektromobily a elektroauta <br> EnergyCars.cz

Zánovní elektromobily a elektroauta
EnergyCars.cz

scroll
Zánovní elektromobily a elektroauta

Zánovní elektromobily a hybridní vozy

Naší specializací je prodej zánovních elektromobilů ze zahraničí Dovážíme zánovní elektromobily a hybridní vozy světových značek za dostupné ceny.

Vážení zákazníci, společnost Energycars vznikla na nové vlně elektromobility

Jsme lidé z oboru a jsme nadšenci do nových plně elektrických nebo plug in hybridních automobilů. Naší specializací je prodej zánovních elektromobilů      ze zahraničí. Ceny nových elektrických nebo plug in hybridních vozů jsou pro většinu lidí příliš vysoké. Řešením může být právě dovezený zánovní vůz osvědčené značky za výrazně nižší ceny a s plným servisem. Toto je náš cíl!

Chceme vybudovat takové centrum zánovních elektrických vozů, kde si tyto elektrické zánovní vozy budete moci na jednom místě prohlédnout, vyzkoušet nebo i případně půjčit na kratší dobu. Díky této službě budete schopni udělat rychlý výběr a buď rovnou odjet s nějakým skladovým vozem anebo vám na míru dovezeme auro přímo ze zahraničí. Zánovní elektromobily      kupujeme nejenom v Německu a Skandinávii, ale také na aukcích v Holandsku, Belgii, Francii.

Nejnovější nabídka zánovních elektromobilů

Nabídka vozů

REFERENCE NAŠICH ZÁKAZNÍKŮ - DĚKUJEME!

"Předem bych chtěl poděkovat EnergyCars za naprosto profesionální, spolehlivý a příjemný přístup celého týmu - objednané auto předčilo očekávání. Zástupci společnosti  komunikovali pravidelně, pomohli s výběrem i všemi nezbytnými kroky, o stavu a dalších krocích jsem byl vždy informován. Mohu jen doporučit a určitě příště opět EnergyCars s.r.o. využijeme! 👍"

Petr “Iceman”

"Mladá společnost. Velmi dobrý a individuální přístup při prohlídce vozu. Na nedostatky upozorní sami. O prodávaných autech ví hodně a vše vysvětlí. Pěkné vozy."

 

Tadeáš Sommer

Elektrická auta ohromí

Elektrická auta vás ohromí plynulou jízdou, výbornými jízdními vlastnostmi a také absolutní spolehlivostí. Už dnes se najdou výrobci, kteří dávají 10letou záruku a nenutí majitele k povinným servisním prohlídkám! Pokud máte rodinný dům nebo možnost nočního dobíjení, poznáte komfort plně nabitého elektroauta každé ráno v garáži. Většina lidí si koupí malé elektroauto do rodiny na nákupy, rozvozy dětí nebo cesty do centra. Běžné dojezdy 200-400 km na jedno nabití splní 95 % vašich cest během roku!

Přijďte si vyzkoušet na vlastní kůži

Zastavte se u nás na Starém náměstí v Ruzyni, kde si můžete vyzkoušet námi      doporučené      a vybrané      zánovní elektromobily.      Zvolte si sami  model, který pro vás bude vhodný.     .

Po dohodě Vás rádi přivítáme i o víkendu.
Tým EnergyCars
Martin Čížek a Petr Pawlica
jednatelé společnosti

Kontaktujte nás

Spolupracujeme s pojišťovnami

Spolupracujeme s pojišťovnami

Sledujte nás na Facebooku